PRAWDZIWY ALL-RIDER - ZDOBYWCA DESIGN&INNOVATION AWARD - R.X2

6 z 7

PRAWDZIWY ALL-RIDER - ZDOBYWCA DESIGN&INNOVATION AWARD - R.X2

R.X2 FS został nagrodzony w prestiżowym konkursie Design & Innovation Award 2017. Po wnikliwej analizie teoretycznej oraz wymagających testach przeprowadzonych w terenie przez profesjonalnych kolarzy, jury uhonorowało ROTWILD R.X2 FS All Mountain za niebywałe innowacje, design i zdumiewającą gamę produktową w branży rowerowej.

Lekki i wielofunkcyjny ROTWILD R.X2 FS tuż po premierze wzbudził zachwyt branżowej prasy za sprawą swojej dynamiki, wspaniałej wydajności oraz bardzo precyzyjnego sterowania. Nic dziwi zatem fakt, iż ten w pełni amortyzowany rower, wykonany z użyciem technologii EPS Carbon, wyznacza trendy w swojej klasie. Na wyjątkowość tego modelu wpływa również wysoki poziom personalizacji. R.X2 FS może zostać dopasowany do każdych preferencji użytkownika.

Oto jak jury argumentuje zwycięstwo R.X2 FS.

"ROTWILD ponad wszystko ceni personalizację. Naprawdę. Nie jest to marka, która oferuje Tobię poprawny rower, jak każdy inny. R.X2 dzięki licznym możliwością personalizacji może w pełni dopasować się do Ciebie, a tym samym w kilku ruchach zmienić się z po prostu świetnego roweru, w coś niesamowitego. R.X2 FS jest kompatybilny z trzema najczęściej spotykanymi rozmiarami kół: 27,5", 29" oraz 27,5+". ROTWILD na tym nie poprzestał, w R.X2 można w pełni dopasować do swoich potrzeb: ramę, układ sterowniczy czy też amortyzację. Ten model roweru All Mountain jest kwintesencją firmy ROTWILD i w pełni oddaje jej skrupulatność, a nawet manieryzm. R.X2 z pewnością wymaluje uśmiemiech na twarzach niedzielnych kolarzy, jak i Tych szukających wrażeń na górskich maratonach w 2017 roku. W końcu doczekaliśmy się prawdziwie uniwersalnego roweru!"

 

Dowiedz się więcej o R.X2 FS tutaj!

Udostępnij