Uchwyty Ergon GE1 SD – pełna kontrola, maksimum komfortu

3 z 7

Uchwyty Ergon GE1 SD – pełna kontrola, maksimum komfortu

Stosowanie uchwytów, które są niewygodne czy nie zapewniają dobrego tłumienia wstrząsów często prowadzi do drętwienia rąk rowerzysty i niweczy całą przyjemność z jazdy. Aby temu zapobiec, wszystkie modele ROTWILD C, X i E, jak również T+HT wyposażono w uchwyty Ergon G1 SD.

            Uchwyty Ergon G1 SD są pierwszym ergonomicznym produktem tego typu przeznaczonym dla szerokich kierownic z wygięciem typu riser bar stworzonym z myślą o użytkowniku roweru. Powierzchnia uchwytu jest przekręcona o 8% względem osi kierownicy. W rezultacie łokcie automatycznie unoszą się na boki, a tułów i przedramiona rowerzysty automatycznie przyjmują optymalną pozycję.

            Uchwyty mocowane są do kierownicy za pomocą lekkiej, zintegrowanej wewnętrznej obręczy wykonanej z GFRP. W pełni zintegrowane uchwyty są połączone z rdzeniem w sposób niemal niezauważalny, dzięki czemu krawędź uchwytów pozostaje gładka, a ręka może spoczywać na najbardziej zewnętrznej części kierownicy. Zapewnia również ochronę wrażliwego na nacisk nerwu łokciowego, biegnącego na powierzchni grzbietowej ręki. Dzięki uchwytom Ergon GE1 SD problem drętwienia rąk u rowerzystów stanie się tylko wspomnieniem.

Udostępnij