Rotwild Polska

Rotwild Polska - Rotwild Polska

Rotwild Polska

Szanowni Państwo,

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Duda-Cars, autoryzowany dealer Mercedes-Benz, AMG i Smart, posiadający oddziały w Poznaniu, Wrocławiu i Lesznie, stała się oficjalnym dystrybutorem niemieckiej marki rowerowej Rotwild w Polsce.

 

Decyzja o wprowadzeniu na polski rynek marki Rotwild podyktowana jest przede wszystkim jej charakterem oraz jakością produktów. Wartości jakie łączą ją z marką AMG, to m.in. bezkompromisowe podejście do jakości, najnowsze technologie oraz manufakturowa produkcja w oparciu o wiedzę i doświadczenie inżynierów Rotwild, wspieranych przez specjalistów z AMG.

 

Rowery znajdujące się w naszej ofercie to połączenie roweru wyścigowego, niepowtarzalnego designu  i niemieckiej myśli technicznej.  Producentom Rotwild i AMG udało się połączyć wspólną pasję do produktów najwyższej jakości,  co zaowocowało powstaniem zaawansowanych technologicznie rowerów. Zostały one zaprojektowane tak, by charakteryzować się możliwie niską masą i wysokim komfortem pracy zawieszenia oraz doskonałym wyposażeniem. Rowery Rotwild są połączeniem najnowocześniejszych technologii z unikalną konstrukcją.

 

Mamy nadzieję, że zainteresują Państwa jedne z najbardziej wyjątkowych rowerów na świecie, inspirowanych i korzystających z doświadczeń jednej z najlepszych marek samochodów sportowych w historii.