Rozwój

Rozwój

 

Brose

Specjalizująca się w mechatronice firma Brose oraz ROTWILD współpracują nad projektem rozwoju technologii napędu rowerów elektrycznych i rowerów pedelec. Jako lider światowego rynku napędów elektrycznych w sektorze motoryzacyjnym, Brose posiada bogate doświadczenie pozwalające zapewnić najwyższą jakość i funkcjonalność. Innowacyjne podejście do wspólnie opracowanych rowerów górskich z dodatkowym napędem silnikowym można odnaleźć w rewolucyjnym designie ramy. Centralnie montowana jednostka napędowa Brose została całkowite zintegrowana z ramą, natomiast akumulator, na który wniosek patentowy został już złożony, został wpisany w konstrukcję nośną ramy.

www.brose-ebike.com
 

EFBe Prüftechnik GmbH

EFBe Prüftechnik GmbH prowadzi bliską współpracę z ROTWILD na polu stosowanych technik badań statycznych i dynamicznych wytrzymałości eksploatacyjnej. Wyniki badań gwarantują bezpieczeństwo poświadczone certyfikatami.

www.efbe.de
 

Instytut Fraunhofera do Badań nad Wytrzymałością Materiałów i Niezawodnością Systemów (LBF)

Instytut Fraunhofera łączy z ROTWILD wiele lat pracy nad wspólnymi projektami w ramach badań naukowych mających na celu określanie obciążeń eksploatacyjnych.

www.lbf.fraunhofer.de
 

AMG

Intensywna współpraca między Mercedes-AMG i ROTWILD rozpoczęła się w 2013 roku za sprawą karbonowego roweru z pełnym zawieszeniem R.X45 AMG, przypominającego wyglądem i stylem pierwszą edycję modelu Mercedes Benz A 45 AMG. Następstwem było wystawienie wspólnego zespołu profesjonalnych rowerzystów górskich w 2014 roku, a w 2015 r. wprowadzenie modelu ROTWILD GTS, stworzonego z uwzględnieniem wytycznych AMG. Elementem łączącym AMG i ROTWILD od zawsze była mieszanka wyścigowego zacięcia, charakterystycznego designu oraz niemieckiej kompetencji inżynieryjnej.

www.mercedes-amg.com